İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HAKKIMIZDA

2000 li yılların başında kumluca.net olarak başlayan Kumluca için internet sitesi çalımalarımız 5-6 yıl böyle devam etti. 2004 yılında Kumluca Kültür, Turizm, Tanıtma ve Dayanışma Derneği adına kumluca.org.tr internet sitesini kurduk.

Buradaki amacımız Kumluca ile ilgili değerli bilgileri bu sitede yayınlamaktı. Dolayısıyla araştırma yapan gençlere ve gelecek nesile faydalı bilgiler ulaştırmaktı.

Daha sonraki yıllarda Kumluca eğitimi ile ilgili egitim.kumluca.org.tr sitesini kurarak Kumluca eğitimi  ile ilgili bilgileri aktardık.

Kumluca güreşlerinin 4 ncü büyük güreş olması nedeni ile kumlucaguresleri.com sitesini kurarak 2000 yılında başlayan güreşlerin bilgilerini bu sitede topladık. 2000 yılından sonra güreşler düzenli olmuştu. Ama güreş Kumluca da 2000 yılında değil çok eski yıllarda başlamıştı. Bu günlere, yani 1935 yılından beri bulabildiğimiz bilgileri bu siteye aktardık.

Kumluca Kültür, Turizm, Tanıtma ve Dayanışma Derneğinin kapanması ile kumluca.org.tr sitesinin durumu da sona eriyordu. Onun içinde bu sitedeki bu kadar yıllık emeğin boşa gitmemesi için siteyi Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası bünyesine aktardık.

Bu aktarmadan sonra sitelerin dağınık olması yerine tüm siteleri bir arada toplama gereği duyduk. Onun için Kumluca ile ilgili bulabildiğimiz tüm bilgileri burada topladık.

Bu site Kumlucalıların sitesidir. Onun için reklama kaçmamak kaydı ile Kumluca ile ilgili yayınlanmasını istediğiniz bilgileri gönderebilirsiniz.

Kısaca İdareden Siviltoplum kuruluşlarına, Tarihten Tarihi yerlere, Kültürden güreşe ve eğitime tüm bilgileri burada bulacaksınız.