Kumlucada yaşayanların illere dağılımı

Kumluca da yaşayanların hangi illere kayıtlı olduklarına dair tablo yıllar itibariyle aşağıya çıkarılmıştır.

  2007200820092010201120122013
1Adana219210243190229276312
2Adıyaman128154151161178167171
3Afyonkarahisar1.1871.1351.2011.0961.1541.1651.261
4Ağrı899010189115123106
5Amasya75798177917864
6Ankara224241244269265272285
7Antalya43.37942.88742.50443.02343.06543.31343.027
8Artvin38453649373535
9Aydın126171157135146151152
10Balıkesir677910165596383
11Bilecik15231526293230
12Bingöl16222018141420
13Bitlis49715479828076
14Bolu31363135374142
15Burdur2.0011.8781.8171.8611.8081.7921.660
16Bursa52465746464850
17Çanakkale22222333303644
18Çankırı46705360474856
19Çorum111978898103104102
20Denizli2.2222.3152.2252.4362.4762.4592.389
21Diyarbakır1.1051.2041.1431.2541.2911.3031.348
22Edirne1914121311119
23Elazığ951058911097111130
24Erzincan53525446515251
25Erzurum88991101051069892
26Eskişehir77858275617368
27Gaziantep233248235261245250275
28Giresun36534050444651
29Gümüşhane45486058464547
30Hakkari2140522
31Hatay603519515512494482544
32Isparta1.6811.6891.6701.6511.6861.6781.731
33Mersin423373392350372383384
34İstanbul140146146148149158158
35İzmir111101103121128120130
36Kars56656470635173
37Kastamonu100728869868581
38Kayseri204209212208201203198
39Kırklareli10121210101011
40Kırşehir988592100798098
41Kocaeli38474648414245
42Konya1.6571.6421.6421.5531.5981.6391.631
43Kütahya498672109119143145
44Malatya495361405380378371363
45Manisa162191215208179158166
46Kahramanmaraş917885934860832817799
47Mardin1.1639171.045879821796676
48Muğla719644666651620619614
49Muş93848498109113106
50Nevşehir205204208197194212223
51Niğde130133127140164155153
52Ordu210209229248261242235
53Rize100119103118111108105
54Sakarya18242725272723
55Samsun337348366354357344358
56Siirt143152160149145144149
57Sinop41282731353226
58Sivas264271279301321328325
59Tekirdağ89111091010
60Tokat305290313292301295282
61Trabzon76808381918988
62Tunceli17231428343237
63Şanlıurfa453453394370352493563
64Uşak1.3291.4951.4931.4491.4331.3281.293
65Van98859579162113104
66Yozgat223248252272278285317
67Zonguldak56455347505366
68Aksaray87168154147174188187
69Bayburt510488912
70Karaman305352347355360351352
71Kırıkkale131113119124122129135
72Batman382425403438443451433
73Şırnak219373610
74Bartın915118101014
75Ardahan15292022262328
76Iğdır40384233343745
77Yalova3 11140
78Karabük1010118121922
79Kilis56575165847783
80Osmaniye193204187222224221232
81Düzce22232429303038
 Yıllar …>>>>2014201520162017201820192020
 İl AdıKişi SayısıKişi SayısıKişi SayısıKişi SayısıKişi SayısıKişi SayısıKişi Sayısı
1ADANA320308306338340389389
2ADIYAMAN161161204201191176191
3AFYON1266131112721285121412491259
4AĞRI112100102117119125128
5AMASYA707780749810396
6ANKARA308296308289316335365
7ANTALYA43370435474361843688442274421544806
8ARTVİN42443540475460
9AYDIN155159158142154150158
10BALIKESİR80848286938888
11BİLECİK22182125241719
12BİNGÖL18162322202121
13BİTLİS7190106109105125123
14BOLU42454950505654
15BURDUR1738174316901686160716301691
16BURSA53565547726984
17ÇANAKKALE43474847445361
18ÇANKIRI758690878491102
19ÇORUM97115142147148169167
20DENİZLİ2264215721011984185318871920
21DİYARBAKIR1384137214461518151615771646
22EDİRNE118101081519
23ELAZIĞ130130129128133137162
24ERZİNCAN63505150597173
25ERZURUM119118131183185190199
26ESKİŞEHİR8810396118135129130
27GAZİANTEP288286326358356380406
28GİRESUN59737163747479
29GÜMÜŞHANE50515452597577
30HAKKARİ143781113
31HATAY545558606654698775847
32İSPARTA1716172316541654165116951712
33MERSİN404402384397382390415
34İSTANBUL170192219241281278292
35İZMİR136143164160165176180
36KARS6983103108112110120
37KASTAMONU8286909398104115
38KAYSERİ193206216242276291277
39KIRKLARELİ12142021171926
40KIRŞEHİR112118119104112123135
41KOCAELİ47424943405156
42KONYA1612158616301644167917801797
43KÜTAHYA118111109101123112128
44MALATYA359373375402416447464
45MANİSA163169159153162172174
46K.MARAŞ783763753707703736704
47MARDİN694695706710762827844
48MUĞLA632642657638629648690
49MUŞ106112100138142145145
50NEVŞEHİR220227241247249262274
51NİĞDE163151154157162172179
52ORDU250237238270278275288
53RİZE9898107112111114120
54SAKARYA32463147515358
55SAMSUN329338341353161390395
56SİİRT181171188167175182167
57SİNOP27354030283744
58SİVAS354362390399413446460
59TEKİRDAĞ9111214212025
60TOKAT291304295311309326343
61TRABZON8985106113115128134
62TUNCELİ37423943495666
63ŞANLIURFA593725840889112615361661
64UŞAK1288118811531086102910681117
65VAN118115117137164152159
66YOZGAT317337351355372372396
67ZONGULDAK58657470666675
68AKSARAY234226215203189204199
69BAYBURT11101019181820
70KARAMAN362384360367355382379
71KIRIKKALE127128131120125135143
72BATMAN463448455504499547567
73ŞIRNAK8143740405858
74BARTIN1291015161615
75ARDAHAN20202328394142
76IĞDIR44454747444044
77YALOVA1157854
78KARABÜK23303236414235
79KİLİS817982737686105
80OSMANİYE223224234238264257278
81DÜZCE35363232302834

Bir cevap yazın