İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yasin Çetin Altın Kemerli Güreş Ağası

Altın Kemer

Kumlucanı Altın Kemerli Güreş Ağası (2010-2014 beş yıl)

1970 li yıllarda girilen sektöre günümüz şartlarında modern tarımın standartları ve kriterlerini en iyi şekilde uygulayarak modern tesisleri en üst düzey teknik donanımları ve uzman personeli ile Yörükoğlu sebze meyve komisyonculuğu olarakYasin Yörükoğlu,Ebrar,Atalla ve Jest markalarıyla firmamız sektörün en iyileri arasında olamayı kendine hedef seçmiştir.1970 yılında Hasyurt ta başlayıp daha sonra 2005 yılında Kumluca ya 2011 yılın da ise Elmalı ya şube açılmıştır. Zirai ilaç bayiliğinin yanında 800 tonluk soğuk hava deposuna sahiptir.

Geniş çiftçi portföyü ile ürün tedarikinde hiçbir sıkıntı yaşamayıp gerek yurtiçi süper ve hipermarketlere gerekse yurtdışı uluslar arası firmaların taleplerine üstün hizmet kalitesiyle Yörükoğlu Sebze Meyve Kom.Ltd.Şti.firması veya alıcı firmaların istekleri doğrultusunda bünyesindeki her ürünün teminini anında yapmaktadır.

İnsan ve çevre sağlığı ön planda tutularak uluslar arası sağlık ve kalite normlarına uygun ürün üretimi hasadı paketlemesi ambalajlanması itinalı bir şekilde yapılmaktadır.İSO 9001 ve İSO 22000 kalite belgeleri ile üstün hizmet vermektedir. Zirai mücadelede departmanımız bulunmakta olup bütün çiftçilerimizi kayıt altına alıp kontrollü tarımı en sistemli şekilde periyodik aralıklarla denetimimiz altında tutmaktayız.

Yörükoğlu Sebze Meyve Kom.Ltd.Şti. hizmette yüksek kaliteyi şirket felsefesi olarak benimsemiştir ve her zaman günün şartlarına göre ihtiyaç ve taleplere cevap verebilen nitelikte hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir

Markalaşmış uluslararası belge ve sertifikalara sahip firmamız sağlıklı tarımsal ürünler elde etmeyi amaçlayan gelecekte de yurt içi ve yurt dışı pazarlarda tercih edilen ürünleriyle raflarda yer almayı kendi vizyonu olarak benimsemiştir.

2007 yılında Burdur Altınyayla alınan güreş ağalığı 2008-2009 yıllarında devam etmiştlr.

2010 yılında Kumluca’nın vazgeçilmez güreşlerinin ağalığını 2014 yılına kadar sürdürüp ağalar parkına konulacak olan heykeline güzel bir devamlılık getirmek istemektedir.Yağlı pehlivan güreşleri deyince akla Kumluca geliyor, gelmesinin nedeni Antalya’nın startı demek bu anlamda çok büyük önem tutuyor. Burada dereceye girmiş olan pehlivan Türkiye’nin neresinde olursa olsun ilk üçe kesin girer,tarihi Kırkpınar yağlı pehlivan güreşlerinden memleketine madalya ile kesin dönmüştür, ata sporun değişmez sporlarından güreşlerde halkımın önünde ağalık yapmaktan mutluluk duymaktadır.

Kumluca halkına teşekkürler ederim.

Ağalık Korteji
Ağalık kupası